MUZIKE SHQIPE / SHKARKO MUZIKE SHQIP / DOWNLOAD ALBANIAN MUSIC

  MUZIKE SHQIP /DOWNLOAD MP3 SHQIP 

MUZIK SHQIP,ALBANIA MUZIK,DOWNLOAD MUZIK SHQIP ,DEGJO MUZIK,degjo muzik shqip,filma shqiptar,humor shqip,keng shqip,kerko muzik shqip ,lajme shqip,mp3 muzik,mp3 muzik shqip,musik shqip,muzik,muzik greke,muzik mp3,muzik popullore,

Hier you can Download latest Albanian Music mp3 .

muzik shqip falas,muzik shqip meda,muzik shqip mp3,

HITET ME TE REJA SHQIP

SHKARKO MUZIKE SHQIP KETU.

HITET ME TE REJA SHQIP nga KOSOVA,SHQIPERIA E TE GJITHAB TREVAT TONA SHQIPE!

TOPLISTAT E HITEVE MUZIKORE .
VIDEO HITE SHQIP MUZIKORE.

kenge shqip,kenge shqiptare,allava,muzik shqiptare,muzikKenget me te reja shqiptare
 • degjo onlineAndin Randobrava - Zemra Jem 2013.mp3
 • degjo onlineEneda Tarifa - Zeri Im 2013.mp3
 • degjo onlineVesa Smolica - Kujtim qe sthuhet 2013.mp3
 • degjo onlineNaTTi Ft. Ergys Shahu - Si ty 2013.mp3
 • degjo onlineBruna Ft. Valton Krasniqi - Single Lady 2013.mp3
 • degjo onlineLabinot Alshiqi - Ama 1 shej 2013.mp3
 • degjo onlineSheila - Vec fillimi 2013.mp3
 • degjo onlineNoizy - Ole 2013.mp3
 • degjo onlineAnton Keraj - Ty te denon zoti 2013.mp3
 • degjo onlineAlbatrit Muqiqi - Edhe Pak 2013.mp3
 • degjo onlineBaboo Darabuka Ft. Dj Benity, Ervin Gonxhi - Midnight 2013.mp3
Kenget me te shkarkuara
 • degjo onlineElvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 (2013).mp3
 • degjo onlineTingulli 3nt - Pot sho Permas 2013.mp3
 • degjo onlineSinan Hoxha - Gili Gili 2013.mp3
 • degjo onlineNoizy - Ole 2013.mp3
 • degjo onlineStresi - Love Story 2013.mp3
 • degjo onlineAdrian Gaxha ft Floriani - Kjo Zemer 2013.mp3
 • degjo onlineAlberie Hadergjonaj ft. Ylli Demaj - Nje trendafil 2013.mp3
 • degjo online2po2 Ft. Bruno - Prej rruges 2013.mp3
 • degjo onlineErmal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen 2013.mp3
 • degjo onlineDr.Flori Ft. Tiri - Zemer thyer 2013.mp3
 • degjo onlineGili dhe Astrit Mulaj - Shpejt festove 2013 .mp3


Ketu mund te shkarkoni  hitet me te rja shqipetare mp3Këngët Madhësia Gjatësia Kualiteti Shkarkuar
Degjo online Tingulli 3nt - Pot sho Permas 2013.mp37.97MB4:21256kbps13,383
Degjo online Ronela Hajati Ft. Elgit Doda - Mala Gata 2013.mp35.03MB5:29128kbps8,284
Degjo online Vedat Ademi Ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj 2013.mp32.97MB3:14128kbps7,056
Degjo online Stine ft. England - Pa ty sndihem mire.mp38.16MB4:27256kbps6,939
Degjo online Noizy Ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes 2013.mp33.02MB3:17128kbps5,605
Degjo online 07. Meda - Te ka lali shpirt 2013.mp32.41MB1:33192kbps4,852
Degjo online Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje enderr 2013.mp37.04MB3:50256kbps4,421
Degjo online Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele 2013.mp35.53MB3:01256kbps4,203
Degjo online Gjyste Vulaj - Lotet e Mallit 2013.mp38.54MB4:39256kbps3,784
Degjo online Elvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 (2013).mp36.31MB3:26256kbps3,756
Degjo online Gena Ft. Flori - Jo vetem fjale 2013.mp33.85MB4:12128kbps3,445
Degjo online Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen 2013.mp36.7MB3:39256kbps3,130
Degjo online Elvana Gjata ft 2po2 - Beso.mp37.21MB3:56256kbps2,736
Degjo online Aferdita Demaku Ft. Beqir Telaku - Valet e Jetes 2013.mp34.58MB4:59128kbps2,551
Degjo online Aurora - Fore 2013.mp33.25MB3:32128kbps2,529
Degjo online Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo Ti 2013.mp33.16MB3:26128kbps2,438
Degjo online Armend Makica - Tallava 2013.mp314.19MB10:19192kbps2,355
Degjo online Dafina Zeqiri - Bloodah 2013.mp33.21MB3:30128kbps2,281
Degjo online Murat Gjoniku - Telefoni 2013.mp34.53MB4:56128kbps2,266
Degjo online 10. Meda - Unaza ne gisht 2013.mp33.87MB2:37192kbps2,164
Degjo online 2po2 Ft. Bruno - Prej rruges 2013.mp35.22MB3:46192kbps2,102
Degjo online Silva Gunbardhi Ft. Mandi dhe Dafi - Te ka Lali Shpirt 2013.mp32.83MB3:05128kbps2,026
Degjo online Ingrid Gjoni - Inshallah [Premier 2013].mp38.31MB4:32256kbps1,978
Degjo online 04. Meda - Dua te puth 2013.mp32.13MB1:21192kbps1,849
Degjo online Dafina Dauti Ft. Young Ghetto, Xona Jetoni i vogel Eminos - Goca ime Karamele 2013.mp33.84MB4:11128kbps1,684
Degjo online MC Kresha, Lyrical Son and KAOS - Sa Mire Me Kon Une (Uzi Remix 2013).mp34.25MB3:05192kbps1,654
Degjo online Nexhat Osmani - Skerkoj falje 2013.mp34.71MB3:24192kbps1,616
Degjo online 02. Meda - Dil nje here 2013.mp33.76MB2:32192kbps1,580
Degjo online 09. Meda - Jalla Shofer 2013.mp33.86MB2:37192kbps1,580
Degjo online Duli Xheni Ft Elona Ana Dhe Tina - Keng Per Gurbetqar 2013 .mp34.64MB3:22192kbps1,512
Degjo online Dj Cimi Ft. Urimi - Kur ta kujtojsh Prishtinen 2013.mp33.52MB3:50128kbps1,475
 

Shkarkimet e fundit nga muzika shqiptare


SHKARKO MUZIKE MP3 SHQIP

HITE muzikore shqip,hitet me te reja shqip.video shqip,muzike  mp3 shqip free.
Ketu mund te shkarkoni mp3 shqip muzike shqip,hitte me te reja shqipe. DOWNLOAD ALBANIAN MUZIC FOR FREE!MP3 FREE DOWNLOAD Sinan Hoxha - Gili Gili (2013)
Adrian Gaxha ft Floriani - Kjo Zemer (Premier 2013)
Dafina Dauti Ft. Young Ghetto, Xona Jetoni i vogel Eminos - Goca ime Karamele (2013)
Armend Makica - Tallava (2013)
Besnik Zeqiri (Besi) - Me kete kang (2013)
Aferdita Demaku Ft. Beqir Telaku - Valet e Jetes (2013)
Egzona dhe Valmire Qoti - Po vjen nusja mashalla (2013)
Elda Berisha - Roshel (2013)
Egzona Hajzeri - Nuk jam per ty (2013)
Fabi - Emocionohem (2013)
Xhentian Jetishi - Sa te deshta (2013)
Keli - A ka ilac (2013)
Mimoza - Tallava (2013)
Hekuran Krasniqi - Goce nate (2013)
Bashkim Spahiu - Amanet (2013)
Aurora - Fore (2013)
Dori - Zeshka ime (2013)
Vedat Ademi Ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj (2013)
Stine ft. England - Pa ty sndihem mire
Gjyste Vulaj - Lotet e Mallit (2013)

20 ngarkimet e fundit nga repi shqiptare

Stresi - Love Story (2013)
MC Kresha, Lyrical Son and KAOS - Sa Mire Me Kon Une (2013)
M-style Ft. Lb-One - 1Kujtim (2013)
I2rejt - Nuk Jom i Huaj (2013)
Baba Plak a.k.a. I-Drejt - Nuk Jom i Huaj (2013)
Abbi - Ti e din (2013)
Blendi-G (FK - BLOCK ) Feat. Loco - One To Step (2013)
KinG.Scorpioni - Sma nin (2013)
Lepac Feat. F1FTY (G-Gold ArmY) - Diss Baba Stars (2013)
OverLord - Shes Fire (2013)
OverLord - Zotit i Besoj (2013)
WesTThuGzZ - Veq edhe 1 kujtim (2013)
Tingulli 3nt - Pot sho Permas (2013)
Noizy Ft. Gold Ag - Ca i bonet Vetes (2013)
2po2 Ft. Bruno - Prej rruges (2013)
Gold AG - Kingji e terri (2013)
Benny Blanco Ft. Phenom, Jeton - Hands Up (2013)
Gold AG Ft. Zana Kuqi - Eja dhe sonte ne endrren time (2013)
Don - Du me dit (2013)
Capital T - Good Life (2013)

HERE YOU CAN DOWNLOAD FREE ALBANIAN MUSIC FOR FREE!  MP3 SHQIP: KERKO MUZIK SHQIP...
muzik popullore shqiptare,muzik ship,muzik shqip,muzik shqip download,muzik shqip popullore,shkarko muzik shqip, t tallava,muzika
Degjo online Desole shqip.mp3 4.14MB2:14256kbps5,513
Degjo online Nadi - tjeter mos Kerko 2011.mp3 2.81MB3:01128kbps3,641
Degjo online Mimoza shkodra - jo mos e Kerko 2011.mp3 3.33MB3:36128kbps7,354
Degjo online Egzona ademi - mos me Kerko 2011.mp3 3.38MB3:39128kbps1,486
Degjo online Egzona ademi - mos me Kerko 2011.mp3 3.38MB3:39128kbps1,407
Degjo online Mimoza shkodra - jo mos e Kerko 2013.mp3 4.95MB3:34192kbps10,561
Degjo online Dafina dauti - falje mos me Kerko.mp3 3.63MB3:55128kbps2,853
Degjo online 07 shkumbin ismaili - shkurt dhe shqip 2012.mp3 3.37MB3:40128kbps3,511
Degjo online Ribash - rap shqip 2011.mp3 1.68MB1:26160kbps1,696
Degjo online Mr.edos - shqip 2012.mp3 3.99MB2:28224kbps2,109
Degjo online Shqip nb - ti e teprove 2010.mp3 3.8MB4:06128kbps1,817
Degjo online Arbes ft. dr.nushi, timrizlla - doni muzik 2012.mp3 6.25MB3:23256kbps10,150
Degjo online Keli - falje mos Kerko.mp3 3.51MB3:49128kbps2,536
Degjo online Arbes ft. dr.nushi dhe timrizlla - doni muzik 2012.mp3 3.16MB3:24128kbps5,303
Degjo online Anonimos feat. plumi - ritem shqip 2010.mp3 3.62MB3:55128kbps1,322
Degjo online Shkumbin ismaili - shkurt dhe shqip 2012.mp3 3.7MB16:0032kbps2,363
Degjo online Rap shqip - vetem per ni nat 2010.mp3 3.14MB2:40162kbps1,569
Degjo online Valbona spahiu - mirupafshim.mp3 4.71MB5:06128kbps5,167
Degjo online Teuta selimi - lamtumir.mp3 1.54MB3:1664kbps7,512
Degjo online Sefe duraj - lamtumir.mp3 2.04MB4:5956kbps7,382
Degjo online Rovena stefa - malli.mp3 4.3MB4:39128kbps7,033
Degjo online Nexhbedin gaxherri - lamtumire.mp3 4.56MB3:55162kbps4,397
Degjo online Mentor kurtishi - me mungon.mp3 5MB5:25128kbps8,579
Degjo online Memi - unaza e arit.mp3 2.13MB4:3464kbps6,168
Degjo online Meda - nje minute.mp3 1.82MB3:0680kbps9,817
Degjo online Labi - unaz e art.mp3 3.07MB3:18128kbps6,353
Degjo online Lulja - hiqma unazen.mp3 3.22MB5:3380kbps5,212
Degjo online Gazmend rama - afrohu.mp3 6.17MB4:28192kbps6,010
Degjo online Fidani - shum i smut(2).mp3 5.08MB5:30128kbps4,329
Degjo online Buqe rama - boll me.mp3 3.33MB3:36128kbps4,754
Degjo online Duli - gabimisht u ndam.mp3 4.59MB4:58128kbps7,832
Degjo online Niti-g - leter asaj (part 2) [rap shqip 2013].mp3 2.98MB2:05199kbps924
Degjo online Afrim haliti - lamtumir e dashur.mp3 5.24MB5:41128kbps3,213
Degjo online Valton krasniqi - nje unaz.mp3 4.26MB4:36128kbps3,372
Degjo online Burraj - kurgjo sjom per ty.mp3 3.18MB3:26128kbps2,815
Degjo online Fatmir elezi - fati i zi.mp3 2.06MB4:2564kbps3,551
Degjo online Remza ft. shipi - gangsta ( gjeermanisht dhe shqip ) 2010.mp3 2.66MB2:51128kbps1,417
Degjo online Besim morina - ah moj nane.mp3 4.52MB4:54128kbps4,330
Degjo online Ermal fejzullahu - gjaku i zemres sime.mp3 3.76MB4:04128kbps6,320
Degjo online Ab-mc - enderr ste shoh.mp3 4.02MB4:21128kbps2,014
Degjo online Daim lala - prinderit na ndan.mp3 2.03MB4:2064kbps3,990
Degjo online Bekim kastrati - dy pika lot.mp3 4.64MB3:21192kbps3,092
Degjo online Xhavit avdyli - gurbeti na ndau.mp3 5.71MB4:08192kbps4,090
Degjo online Xhezair elezi - shum her te luta.mp3 3.91MB4:13128kbps8,121
Degjo online Dj suat ft. xheza - syt e zi.mp3 3.52MB3:02160kbps4,544
Degjo online Dani - qa na mbet nga dashuria.mp3 3.48MB4:18112kbps2,859
Degjo online Agron macula - ah qfar fati pata.mp3 5.01MB5:26128kbps2,788
Degjo online Sabri fjezullahu - gjakun ma ke pi.mp3 3.15MB3:24128kbps3,906
Degjo online Duda - wanted.mp3 6MB4:20192kbps1,522
Degjo online M-afia - rugova.mp3 2.4MB3:2596kbps985
Degjo online Duda - mallkimi.mp3 5.31MB3:50192kbps1,788
Degjo online Duda - nano.mp3 5.84MB4:13192kbps3,673
Degjo online Ekrem-g - diskotek.mp3 2.66MB3:15112kbps955
Degjo online I-zi - babushi.mp3 3.09MB3:48112kbps978
Degjo online Tornados - analizo.mp3 3.81MB2:44192kbps660
Degjo online Mergim kengtari - pa deshir te kan feju.mp3 6.64MB4:48192kbps4,931
Degjo online Gold ag - dyftyrshat.mp3 1.97MB4:4656kbps2,218
Degjo online Dredha - reper i smut.mp3 2.71MB3:5296kbps662
Degjo online Zinxhirt - fuck serbs.mp3 4.94MB5:20128kbps914
Degjo online Dredha - perseritma apet.mp3 2.41MB3:2696kbps661
Degjo online Milot - a po romshev.mp3 3.43MB4:13112kbps665
Degjo online 02 dani - parajsen mos e Kerko 2011.mp3 4.38MB4:44128kbps812
Degjo online Nadi - tjeter mos Kerko 2011.mp3 2.81MB3:01128kbps600
Degjo online 02 dani - parajsen mos e Kerko 2011.mp3 4.38MB4:44128kbps833
Degjo online Selami kolonja - ti me Kerko.mp3 3.66MB3:57128kbps1,277
Degjo online Nadi - ma kthe dashurin 2011.mp3 3.65MB3:57128kbps647
Degjo online Nadi - nje kore buk 2011.mp3 3.5MB3:46128kbps540
Degjo online Nadi - nje jav 2011.mp3 3.38MB3:39128kbps458
Degjo online 07 motrat mustafa - mos me Kerko falje.mp3 1.77MB3:4464kbps5,062
Degjo online Nadi - ta dish mir se sa te dua 2011.mp3 3.18MB3:25128kbps1,178
Degjo online Gold ag - ne msn.mp3 3.27MB3:31128kbps1,881
Degjo online I.r - ki trup per se ks.mp3 3.22MB3:57112kbps820
Degjo online Izi ft duda - per inati.mp3 3.09MB4:2596kbps1,522
Degjo online I.r - ti krejt pi kall.mp3 3.83MB4:43112kbps672
Degjo online Infinit crew - nese je.mp3 5.01MB3:36192kbps452

 DOWNLOAD FREE ALBANIAN MUSIC FOR FREE!  MP3 SHQIP: KERKO MUZIK SHQIP...
Shkarko muzike shqip.
rep,tallava,muzike popullore,hite shqip,muzike shqip! ALBANIAN CHAT: CHATONI ME NE HOT!